0
0
-
0
0
ΗΜ1 • 17:10
Κόστα ντο Σολ
Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς
17:071ος Κόρνερ σε CD Costa do Sol
Κόστα ντο Σολ
2.70
X
2.55
Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς
2.65
Κόστα ντο Σολ
2.70
X
2.55
Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς
2.65
Κόστα ντο Σολ
2.15
Κανένα Γκολ
4.75
Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς
2.15
Κόστα ντο Σολ
2.15
Κανένα Γκολ
4.75
Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς
2.15
1
Χ
2
1:0
5.50
0:0
5.00
0:1
5.50
2:0
12.00
1:1
5.75
0:2
12.00
2:1
12.50
2:2
23.00
1:2
13.00
3:0
34.00
3:3
101.00
0:3
31.00
3:1
34.00
4:4
301.00
1:3
31.00
Εμφάνιση περισσότερων
Κόστα ντο Σολ / Κόστα ντο Σολ
5.75
Κόστα ντο Σολ / Ισοπαλία
16.00
Κόστα ντο Σολ / Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς
36.00
Ισοπαλία / Κόστα ντο Σολ
5.25
Ισοπαλία/Ισοπαλία
3.40
Ισοπαλία / Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς
5.25
Κόστα ντο Σολ / Κόστα ντο Σολ
5.75
Κόστα ντο Σολ / Ισοπαλία
16.00
Κόστα ντο Σολ / Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς
36.00
Ισοπαλία / Κόστα ντο Σολ
5.25
Ισοπαλία/Ισοπαλία
3.40
Ισοπαλία / Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς
5.25
Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς / Κόστα ντο Σολ
41.00
Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς / Ισοπαλία
16.50
Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς / Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς
5.75
Εμφάνιση περισσότερων
Κόστα ντο Σολ ή Χ
1.39
X ή Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς
1.38
Κόστα ντο Σολ ή Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς
1.43
Κόστα ντο Σολ ή Χ
1.39
X ή Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς
1.38
Κόστα ντο Σολ ή Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς
1.43
OverUnder
1,5
Over 1,5
1.75
Under 1,5
1.90
Κόστα ντο Σολ
2.70
X
2.55
Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς
2.65
Κόστα ντο Σολ
2.70
X
2.55
Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς
2.65
Όλα τα στοιχ.
23
Media
Κόστα ντο Σολ
Ασοσιασάο Μπλακ Μπουλς
Κίτρινες
0
0
Γκολ
0
0
Κόρνερ
1
0
Κόκκινες
0
0
Πέναλτι
0
0
Αλλαγές
0
0
Περισσότερα
Δεν έχουν επιλεγεί στοιχήματα!Μπορείς να πλοηγηθείς στα Αθλήματα και να επιλέξεις στοίχημα πατώντας στις αποδόσεις
Κατάθεση
Κλείσιμο