Χώρες Α-Ω
30/8/266:15 μ.μ.
Νάφτα Λεντάβα
Μάριμπορ
Νάφτα Λεντάβα
5.25
X
4.10
Μάριμπορ
1.52
Νάφτα Λεντάβα
5.25
X
4.10
Μάριμπορ
1.52
Ναι
1.73
Όχι
1.95
Ναι
1.73
Όχι
1.95
OverUnder
0,5
Over 0,5
1.025
Under 0,5
13.50
1,5
Over 1,5
1.20
Under 1,5
4.20
2,5
Over 2,5
1.63
Under 2,5
2.10
3,5
Over 3,5
2.60
Under 3,5
1.44
4,5
Over 4,5
4.60
Under 4,5
1.16
5,5
Over 5,5
9.00
Under 5,5
1.055
Εμφάνιση περισσότερων
OverUnder
0,5
Over 0,5
1.11
Under 0,5
6.00
1,5
Over 1,5
1.55
Under 1,5
2.25
2,5
Over 2,5
2.70
Under 2,5
1.41
3,5
Over 3,5
5.50
Under 3,5
1.13
Νάφτα Λεντάβα / Νάφτα Λεντάβα
8.25
Νάφτα Λεντάβα / Ισοπαλία
14.00
Νάφτα Λεντάβα / Μάριμπορ
18.50
Ισοπαλία / Νάφτα Λεντάβα
11.00
Ισοπαλία/Ισοπαλία
6.50
Ισοπαλία / Μάριμπορ
4.50
Νάφτα Λεντάβα / Νάφτα Λεντάβα
8.25
Νάφτα Λεντάβα / Ισοπαλία
14.00
Νάφτα Λεντάβα / Μάριμπορ
18.50
Ισοπαλία / Νάφτα Λεντάβα
11.00
Ισοπαλία/Ισοπαλία
6.50
Ισοπαλία / Μάριμπορ
4.50
Μάριμπορ / Νάφτα Λεντάβα
36.00
Μάριμπορ / Ισοπαλία
14.00
Μάριμπορ / Μάριμπορ
2.20
Εμφάνιση περισσότερων
Νάφτα Λεντάβα (1)
2.40
Χάντικαπ X - Νάφτα Λεντάβα (1)
3.50
Μάριμπορ (-1)
2.35
Νάφτα Λεντάβα (1)
2.40
Χάντικαπ X - Νάφτα Λεντάβα (1)
3.50
Μάριμπορ (-1)
2.35
Νάφτα Λεντάβα (3)
1.19
Χάντικαπ X - Νάφτα Λεντάβα (3)
7.00
Μάριμπορ (-3)
8.75
Νάφτα Λεντάβα (3)
1.19
Χάντικαπ X - Νάφτα Λεντάβα (3)
7.00
Μάριμπορ (-3)
8.75
Νάφτα Λεντάβα νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
9.00
Μάριμπορ νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
3.00
Νάφτα Λεντάβα νίκη και Μάριμπορ κανένα γκολ
9.00
Μάριμπορ νίκη και Νάφτα Λεντάβα κανένα γκολ
2.65
Γκολ και οι δύο ομάδες και το ματς θα λήξει ισόπαλο
5.00
Καμία ομάδα δε θα σκοράρει
13.50
Νάφτα Λεντάβα νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
9.00
Μάριμπορ νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
3.00
Νάφτα Λεντάβα νίκη και Μάριμπορ κανένα γκολ
9.00
Μάριμπορ νίκη και Νάφτα Λεντάβα κανένα γκολ
2.65
Γκολ και οι δύο ομάδες και το ματς θα λήξει ισόπαλο
5.00
Καμία ομάδα δε θα σκοράρει
13.50
Ναι και over 2,5 γκολ
2.10
Όχι και over 2,5 γκολ
5.75
Ναι και Under 2,5 Γκολ
7.25
Όχι και Under 2,5 Γκολ
2.70
Ναι και over 2,5 γκολ
2.10
Όχι και over 2,5 γκολ
5.75
Ναι και Under 2,5 Γκολ
7.25
Όχι και Under 2,5 Γκολ
2.70
Νάφτα Λεντάβα ή Χ
2.40
X ή Μάριμπορ
1.14
Νάφτα Λεντάβα ή Μάριμπορ
1.21
Νάφτα Λεντάβα ή Χ
2.40
X ή Μάριμπορ
1.14
Νάφτα Λεντάβα ή Μάριμπορ
1.21
Νάφτα Λεντάβα
2.95
Κανένα Γκολ
13.50
Μάριμπορ
1.43
Νάφτα Λεντάβα
2.95
Κανένα Γκολ
13.50
Μάριμπορ
1.43
OverUnder
0,5
Over 0,5
1.52
Under 0,5
2.35
1,5
Over 1,5
3.60
Under 1,5
1.25
2,5
Over 2,5
10.50
Under 2,5
1.04
3,5
Over 3,5
29.00
Under 3,5
1
Χ
2
1:0
15.00
0:0
14.50
0:1
7.75
2:0
26.00
1:1
7.75
0:2
8.00
2:1
16.00
2:2
14.50
1:2
8.00
3:0
56.00
3:3
46.00
0:3
11.00
3:1
41.00
4:4
126.00
1:3
11.50
Εμφάνιση περισσότερων
Νάφτα Λεντάβα
3.60
X
1.98
Μάριμπορ
1.38
Νάφτα Λεντάβα
3.60
X
1.98
Μάριμπορ
1.38
Νάφτα Λεντάβα (2)
1.51
Χάντικαπ X - Νάφτα Λεντάβα (2)
4.50
Μάριμπορ (-2)
4.20
Νάφτα Λεντάβα (2)
1.51
Χάντικαπ X - Νάφτα Λεντάβα (2)
4.50
Μάριμπορ (-2)
4.20
Ναι
2.45
Όχι
1.49
Ναι
2.45
Όχι
1.49
Νάφτα Λεντάβα
4.10
Μάριμπορ
1.20
Νάφτα Λεντάβα
4.10
Μάριμπορ
1.20
Όλα τα στοιχ.
79
Media
Δεν έχουν επιλεγεί στοιχήματα!Μπορείς να πλοηγηθείς στα Αθλήματα και να επιλέξεις στοίχημα πατώντας στις αποδόσεις
Κατάθεση
Κλείσιμο